Bank mieszkań
  
Zapraszamy do korzystania z oferty WTBS dotyczącej mieszkań na wynajem z zasobów zarządzanych przez Wałbrzyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. 

Aktualnie posiadamy następujące wolne mieszkania na wynajem na czas nieokreślony:

OFERTA WTBS - Mieszkania na wynajem


 
 1. ul. Grota Roweckiego 13/18 w Wałbrzychu - pow. 29,50 m2; IV piętro; dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, wc na korytarzu; instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna i ogrzewanie centralne etażowe.
   
 2. ul. Chrobrego 50B/3 w Wałbrzychu - pow. 108 m2; I piętro; cztery pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc; instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa i centralnego ogrzewania etażowego.
   
 3. ul. Świdnicka 101A/5A w Wałbrzychu - pow. 43,98 m2; parter; jeden pokój, aneks kuchenny, przedpokój i łazienka z wc i balkon; instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, telefoniczna i centralnego ogrzewania.
   
 4. ul. Grota Roweckiego 13/4 w Wałbrzychu - pow. 38,70 m2; parter; jeden pokój, kuchnia, przedpokój i wc; instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa i ogrzewanie piecowe.
   

 5. ul. Świdnicka 101A/19A w Wałbrzychu - pow. 44,45 m2; II piętro; jeden pokój, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka z wc i balkon; instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, telefoniczna i centralnego ogrzewania.

Szczegóły n/t mieszkań pod nr 74 666-63-40

 

 

  

::  strona główna  ::  do góry  |

 
  WAŁBRZYSKIE TOWARZYSTWO 
BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO

© Copyright WTBS - Wszelkie prawa zastrzeżone 
design by TONER